Aktualności

news
16.03.2023 – Wdrożenie protokołu IPv6
W obliczu rosnącej popularności protokołu IPv6 postanowiliśmy wdrożyć go na naszych serwerach. Dzięki temu strony naszych klientów będą wyżej stawiane przez Google w wynikach wyszukiwania. Co na pewno będzie cenną cechą dla każdego klienta.

01.02.2023 – Zmiana cennika
W związku z rosnącymi kosztami utrzymania serwisu od 01 lutego 2023 wzrosły nieznacznie ceny naszych usług. Wciąż co ważne są najniższymi na rynku.

 

04.01.2023 – Wdrożenie kolejnej wersji PHP – 8.2

Od teraz dostępna jest na naszym hostingu najnowsza wersja PHP czyli 8.2. Wprowadza drobne udogodnienia, nieduże funkcjonalności oraz nieco podnosi prędkość działania. Jest szybsza od 8.1 tylko o 2% ale od 7.4 aż o 43% stąd widać że lepiej korzystać z najnowszej.


01.11.2022 – Wdrożenie protokołu HTTP/2 w hostingu WWW

Główną zaletą tego protokołu jest znacznie większa szybkość wyświetlania stron WWW co widać gołym okiem i co uprzyjemnia korzystanie ze strony. A co ważne również pozytywnie wpływa na pozycjonowanie, które również bierze ten czynnik pod uwagę. Zwróć uwagę przykładowo jak szybko działa nasza strona. To zasługa m.in. tego protokołu. Zatem nasz hosting WWW może dać Ci teraz podwójnie – ale jeśli będziesz z nami 😉 


10.09.2022 – Upgrade serwerów Dysku Online

Wykonaliśmy upgrade każdego serwera Dysku Online naszych klientów do najnowszej wersji 9. Nowa wersja to nowe funkcje Dysku oraz poprawki błędów.

Lista zmian Seafile w wersji 9 to:

  • Usprawnione wyszukiwanie użytkowników podczas udostępniania biblioteki
  • Usprawniony interfejs użytkownika dla tagów plików
  • Usprawniona szybkość SQL podczas kasowania bibliotek
  • Usprawniona szybkość listowania plików w koszu
  • Pokazywanie liczby udostępnionych użytkoników i grup podczas kasowania biblioteki
  • Poprawiona wydajność równoległej synchronizacji plików na serwerze co zwiększa wydajność dla dużej liczby plików w folderach.
  • Poprawione drobne błędy