Aktualności

Aktualności z działania naszego serwisu.

 

15.05.2024 – Integracja Poczty Zimbra z naszym Dyskim Online
Jest nam miło poinformować, że wprowadziliśmy tą funkcjonalność to naszego panelu poczty. Dzięki niej wygodnie załączysz plik z Dysku Online lub utworzysz szybko link do jakiegoś dużego pliku. Zatem praca z pocztą email staje się jeszcze bardziej wygodna i szybka. Żeby móc skorzystać z tej opcji należy mieć wykupiony (oprócz oczywiście Hostingu WWW), nasz Dysk Online.
Polecamy i zapraszamy.

 

20.02.2024 – Nowa strona działa!
No i mamy to! Nasza nowa strona jest gotowa. Mamy nadzieję, że podoba się Państwu i podkreśli, że staramy się iść za trendami i stosować nowoczesne rozwiązania – czego wyrazem jest nowoczesny wygląd jak i dodanie płatności online. Na pewno ułatwi to Państwu dokonywanie zakupów.
Pozdrawiamy.

 

10.01.2024 – Nowa odsłona naszej strony
Właśnie pracujemy nad nową wersją naszej strony. Będzie nowsza, ładniejsza i będziemy posiadać płatności automatyczne, które przyspieszą proces zamówień. Już niedługo zapraszamy!

 

12.10.2023 – Wdrożenie skanera antywirusowego i antymalware w Hostingu WWW
Z początkiem października wprowadziliśmy do naszej usługi Hostingu WWW opcję skanowania każadej strony pod kątem zainfekowania jej wirusami lub malware. To znakomita funckja, której inne hostingi nie oferują. Dzięki niej co tydzień dostaniesz raport czy Twoja strona jest czysta od infekcji i możesz spać spokojnie czy została zarażona i należy ją naprawić. Dzięki tej funkcji nasz hosting WWW jest lepszy od innych stąd gorąco go polecamy!

 

01.08.2023 – Wdrożenie panelu WWW do zaawan. zarządzania kontami FTP
Od tego dnia każdy nasz klient serwerów FTP będzie mógł w nowym panelu do kont FTP zarządzać nimi bardzo dokładnie. Tzn. oprócz tworzenia użytkowników i grup możliwe jest ustawianie uprawnień read-only bądź read-write pomiędzy tymi kontami czy grupami. Taka funkcjonalność znacznie uatrakcynia ofertę naszych serwerów FTP dając możliwość ustawienia różnych scenariuszy udostępniania folderów na tym serwerze.

 

23.05.2023 – Słowa podziękowania do klientów
Dzisiaj chcielibyśmy złożyć wszystkim naszym klientom kilka słów podziękowania za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego hostingu. W szczególności klientów usług dyskowych, których jest już stu i którzy złożyli u nas prawie 50 TB danych. To motywuje nas do dalszego rozwoju serwisu jak i pokazuje, że można spokojnie powierzyć nam swoje dane i to w atrakcyjnej rynkowej cenie.
Usługi dyskowe (Serwer FTP i Dysk Online), mamy dobrze sprawdzone i dlatego bez obawy można z nich skorzystać. Zapraszamy zatem.

 

16.03.2023 – Wdrożenie protokołu IPv6
W obliczu rosnącej popularności protokołu IPv6 postanowiliśmy wdrożyć go na naszych serwerach. Dzięki temu strony naszych klientów będą wyżej stawiane przez Google w wynikach wyszukiwania. Co na pewno będzie cenną cechą dla każdego klienta.

 

01.02.2023 – Zmiana cennika
W związku z rosnącymi kosztami utrzymania serwisu od 01 lutego 2023 wzrosły nieznacznie ceny naszych usług. Wciąż co ważne są najniższymi na rynku.

 

04.01.2023 – Wdrożenie kolejnej wersji PHP – 8.2
Od teraz dostępna jest na naszym hostingu najnowsza wersja PHP czyli 8.2. Wprowadza drobne udogodnienia, nieduże funkcjonalności oraz nieco podnosi prędkość działania. Jest szybsza od 8.1 tylko o 2% ale od 7.4 aż o 43% stąd widać że lepiej korzystać z najnowszej.

 

01.11.2022 – Wdrożenie protokołu HTTP/2 w hostingu WWW
Główną zaletą tego protokołu jest znacznie większa szybkość wyświetlania stron WWW co widać gołym okiem i co uprzyjemnia korzystanie ze strony. A co ważne również pozytywnie wpływa na pozycjonowanie, które również bierze ten czynnik pod uwagę. Zwróć uwagę przykładowo jak szybko działa nasza strona. To zasługa m.in. tego protokołu. Zatem nasz hosting WWW może dać Ci teraz podwójnie – ale jeśli będziesz z nami 😉

 

10.09.2022 – Upgrade serwerów Dysku Online
Wykonaliśmy upgrade każdego serwera Dysku Online naszych klientów do najnowszej wersji 9. Nowa wersja to nowe funkcje Dysku oraz poprawki błędów.

Lista zmian Seafile w wersji 9 to:

  • Usprawnione wyszukiwanie użytkowników podczas udostępniania biblioteki
  • Usprawniony interfejs użytkownika dla tagów plików
  • Usprawniona szybkość SQL podczas kasowania bibliotek
  • Usprawniona szybkość listowania plików w koszu
  • Pokazywanie liczby udostępnionych użytkoników i grup podczas kasowania biblioteki
  • Poprawiona wydajność równoległej synchronizacji plików na serwerze co zwiększa wydajność dla dużej liczby plików w folderach.
  • Poprawione drobne błędy